مشاور و مجری تبلیغات نوین در کلیه رسانه ها

ALIAN TASVIR

Alian Advertising Agency is a Consultant and excecutor of new advertis ements in all media

INDUSTRIAL PHOTOGRAPHY

Industrial, Product, Architectural, Advertising & Food Photography

Having photographed a total of 5 million square meters of Iran’s biggest production lines, Studio Nine stands as a record holder in the country’s industrial photography scene. Our industrial and commercial photography studio is a subsidiary of MEGAT—an international holding company of art and industrial services—and operates through its 5 branches in Iran, UAE and Turkey. Our services include industrial, commercial, food, architecture, and production line photographies. Thanks to our experience working with 576 of Iran’s major industrial and manufacturing brands, our most advanced photography and lighting equipment, and our seasoned staff and professional photo editing department, we have come to be the go-to photography studio for Iranian manufacturing industries. Our website showcases a selection of the many projects we have done for some of the country’s top brands over the years.

SEARCH IN SITE

Discover Over 10K of Industrial Photography & Advertising Photography

فیلمبرداری صنعتی

تهیه و ساخت انواع کلیپ صنعتی و تبلیغاتی

گالری عکس صنعتی

عکاسی از خطوط تولید معماری غذایی ومحصولات

طراحی تخصصی وب سایت

طراحی تخصصی وب سایت های صنعتی و تبلیغاتی

عکاسی صنعتی ناین

عکاسی صنعتی ناین، رکوردار ۵ میلیون متر مربع عکسبرداری خط تولید از بزرگترین کارخانه های کشور

عکاسی صنعتی و عکاسی تبلیغاتی ناین یکی از شرکتهای زیر مجموعه هلدینگ بین المللی هنر و صنعت مگات بوده که دارای پنج شعبه فعال در ایران - امارات متحده عربی و ترکیه می باشد این مجموعه در حوزه عکاسی صنعتی - عکاسی تبلیغاتی - عکاسی غذایی - عکاسی معماری - عکاسی خط تولید و دیگر زمینه های عکاسی صنع

0
مترمربع عکاسی خط تولید
0
همکاری با برند منحصر بفرد

بخش پروژه های اجرایی عکاسی صنعتی و تبلیغاتی

در زیر پروژه های اجرایی استودیو عکاسی صنعتی ناین با توجه به برندهای هر کدام آمده است که با کلیک بر روی هرکدام میتوانید از نمونه های اجرایی پروژه ها دیدن فرمایید.

عکاسی صنعتی چیست؟

عکاسی صنعتی را میتوان عکاسی بی غل و غشی دانست که به ساده ترین ، زیباترین و کاربردی ترین شکل ممکن خطوط تولید، فرایندی صنعتی و یا یک محصول را نمایش می دهد و با مستند سازی، به صورتی حرفه ای به معرفی سوژه مورد نظر می پردازد.

آمار سفارشات موفق

آمار سفارشات عکاسی صنعتی ناین تا پایان سال 1398

576

همکاری با برند منحصر بفرد

5634

فریم عکاسی غذایی

3348

فریم عکاسی محصول

3348

فریم عکاسی معماری

7895

فریم عکاسی خط تولید

خدمات عکاسی صنعتی

خدمات اصلی شامل چهار سر شاخه اصلی بوده که در زیر مختصر به آن پرداخته شده است.

خدمات استودیو ناین : عکاسی صنعتی، تبلیغاتی، معماری، غذایی، خط تولید و محصول

با توجه به تجربیات بدست آمده از سالهای گذشته در زمینه عکاسی صنعتی و عکاسی تبلیغاتی از صنایع مختلف زمینه های پرکاربرد در ۶ زمینه ( عکاسی خط تولید – عکاسی معماری – عکاسی غذایی – عکاسی محصول و عکاسی رستوران و منوهای رستورانی) بوده است و بیشتر حجم سفارشات معطوف به موارد ذکر شده می باشد .
لازم به ذکر است این مجموعه در کلیه زمینه های عکاسی صنعتی با در اختیار داشتن کادری مجرب و با پیشرفته ترین و بروزترین تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری بوده که در بخش های مختلف وب سایت به آنها اشاره خواهد شد. در با به معرفی چهار مورد پرکاربرد از زمینه های عکاسی صنعتی پرداخته شده است ، برای بازدید نمونه ها و اطلاعات بیشتر بر روی هر کدام کلیک نموده و یا از لینک های مقابل استفاده فرمایید.

جهت ورود و بازدید از خدمات مد نظر خود بر روی لینک مربوطه در زیر کلیک فرمایید

تلفن سراسری سفارشات و مشاوره رایگان

021-22424153
0912-6456745

گالری نمونه عکس های اجرایی توسط مجموعه

گالری های پرسفارش مجموعه ناین را در زیر مشاهده می فرمایید ،‌ برای بازدید بیشتر نمونه ها بر روی لینک صفحه ، گالری نمونه های اجرایی کلیک فرمایید.
گالری عکاسی معماری

برای بازدید از نمونه های اجرایی مختلف عکاسی معماری از این گالری دیدن فرمایید

بازدید از گالری
گالری عکاسی محصولات

برای بازدید از نمونه های اجرایی مختلف عکاسی محصولات از این گالری دیدن فرمایید

بازدید از گالری
گالری عکاسی غذایی

برای بازدید از نمونه های اجرایی مختلف عکاسی غذایی از این گالری دیدن فرمایید

بازدید از گالری
گالری عکاسی خط تولید

برای بازدید از نمونه های اجرایی مختلف عکاسی خط تولید از این گالری دیدن فرمایید

بازدید از گالری

تعرفه های عکاسی صنعتی

گالری های پرسفارش مجموعه ناین را در زیر مشاهده می فرمایید ،‌ برای بازدید بیشتر نمونه ها بر روی لینک صفحه ، گالری نمونه های اجرایی کلیک فرمایید

تعرفه قیمت خدمات با سفارش بالا

در زیر لیست موارد پرکاربرد بصورت کلی ارائه گردیده است ( لیست کامل را از بخش تعرفه قیمت تفکیکی مشاهده فرمایید )
عکاسی از محصولات فروشگاهی

شروع قیمت هر فریم عکس محصولات فروشگاهی با کاربرد استفاده در فروشگاه های اینترنتی و صفحات مجازی

50.000 تومان

عکاسی از محصولات فروشگاهی

شروع قیمت هر فریم عکس محصولات فروشگاهی با کاربرد استفاده در فروشگاه های اینترنتی و صفحات مجازی

50.000 تومان

عکاسی از محصولات فروشگاهی

شروع قیمت هر فریم عکس محصولات فروشگاهی با کاربرد استفاده در فروشگاه های اینترنتی و صفحات مجازی

50.000 تومان

عکاسی از محصولات فروشگاهی

شروع قیمت هر فریم عکس محصولات فروشگاهی با کاربرد استفاده در فروشگاه های اینترنتی و صفحات مجازی

50.000 تومان

عکاسی از محصولات فروشگاهی

شروع قیمت هر فریم عکس محصولات فروشگاهی با کاربرد استفاده در فروشگاه های اینترنتی و صفحات مجازی

50.000 تومان

قدرت اجرایی در بکارگیری تکنیک ها و خدمات

در این بخش قدرت اجرایی بکارگیری تکنیک های مختلف عکاسی صنعتی توسط مجموعه ناین معرفی گردیده ،‌ برای بازدید از هر کدام بر روی لینک مربوطه کلیک نمایید.

برای بازدید گالری هر تکنیک بر روی لینک مربوطه در سمت راست کلیک کنید

در این بخش به معرفی خدمات و تکنیک های پرکاربرد عکاسی صنعتی پرداخته شده است. استودیو عکاسی صنعتی ناین با توجه به تجربیات فراوانی که در زمینه ها و صنایع مختلف تولیدی و صنعتی در کشور طی سالها فعالیت مستمر و موفق بدست آورده است‌، و با در نظر گرفتن بیشترین سفارشات در ژانرهای مختلف و آنالیز سفارشات قبلی به این نتیجه رسیده است که خدمات و تکنیک هایی که در این بخش به آنها اشاره گردیده جزو پرطرفدارترین تکنیک ها بوده است که در این بخش میتوانید با مراجعه به گالری های مربوطه از تصاویر آنها بازدید فرمایید.

Professional Website Designs

Professional website design for industries and businesses

The increasing demand for top-grade websites coming from our clients was an opportunity for us to go beyond industrial photography to also meet your web design needs.In order to expand its professional services, Studio Nine began working closely with MEGAT’s IT and web design department, and is now offering first-rate web design services for industries and businesses. Excellent coordination between the design, the photography, and the web development teams is a strength of the studio and leads to an efficient workflow with the three main tasks carefully laid out. The three services will be provided together by ordering your project as “full package.”

طراحی تخصصی وب سایت های صنعتی و تبلیغاتی

با توجه به نیاز بی شمار کارفرمایان گرامی در جهت نیاز به طراحی یک سایت قدرتمند در کنار عکاسی صنعتی حرفه ای این مهم را به انجام رسانده ایم

در راستای تکمیل خدمات حرفه ای مجموعه ناین ،‌این مرکز با همکاری و هماهنگی بی نظیر با واحد آی تی و طراحی وب سایت هلدینگ مگات ، آماده سفارش و انجام خدمات طراحی وب سایت های صنعتی و تبلیغاتی با کیفیت بسیار بالا می باشد ،‌یکی از نقاط قوت این مجموعه هماهنگی بالای تیم طراحی و گرافیک ،‌تیم عکاسی صنعتی و تیم برنامه نویسان بوده و این امر سبب گردیده که کلیه دیتاهای وب سایت با توجه به نیاز پروژه از لحاظ عکاسی صنعتی و نیز طراحی و برنامه نویسی تهیه گردیده و موجب افزایش یکپارچگی و هماهنگی بیشتر در این زمینه گردیده است ،‌کلیه سفارشاتی که بصورت پکیج کلی از طرف کارفرما سفارش داده میشود شامل کلیه موارد ذکر شده می باشد . برای بازدید نمونه ها و اطلاع از قیمت ها و موارد ذکر شده بر روی لینک مربوطه در زیر کلیک فرمایید.

اطلاعات مفید در مورد عکاسی صنعتی

در این بخش اطلاعات مفیدی در زمینه عکاسی و عکاسی صنعتی و نیز ژانرهای مختلف توضیحات مختصری ارائه گردیده است

در دوردست‌‌های مبهم زمانه که علم چندان به مفهوم واژه رشد نیافته بود، ارسطو و اقلیدس از پشت دریچه سوزان دوربین خود به دنیا می‌نگریستند و هرگز بر این تصور نبودند که روزی انسان با قدم گذاشتن روی رد پای آنان بتواند معرف گستره جهان عکاسی صنعتی باشد. با این حال، نخستین فرد تحت عنوان ژوزف نیسه‌ فورنیپس طی تلاش و اقدامات 9 ساعته خود (یکی از علل نام‌گذاری استودیو ناین) سر از گوشه‌ای برآورد و با ثبت نخستین تصویر حاصل از فرآیند عکاسی عنوان اولین عکاس را به تسخیر خود درآورد.

شاید آن روزها که نیسه‌ فورنیپس در تلاش بود تا نخستین تصویر را به ثبت برساند، در پستوی ذهن خود در این اندیشه نبود که حاصل فعالیت‌ها در کثیری از عرصه‌ها نظیر صنعت، تجارت، هنر و سرگرمی خلاصه شود. نیسه‌فورنیپس راه را برای بسیاری از پیشروان گشود تا امروز شاهد این هستیم که عکاسی صنعتی در شاخه‌ها و رشته‌های متفاوت اما به هم مرتبط سخن تصویر به زبان آورده و مخاطبین را از لحاظ بصری معطوف دنیای خود کرده است.

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
محتوای تغییر وضعیت
محتوای تغییر وضعیت
محتوای تغییر وضعیت
گالری عکاسی معماری

برای بازدید از نمونه های اجرایی مختلف عکاسی معماری از این گالری دیدن فرمایید

بیشتر بخوانیم
گالری عکاسی معماری

برای بازدید از نمونه های اجرایی مختلف عکاسی معماری از این گالری دیدن فرمایید

بیشتر بخوانیم

درصد رضایت مشتریان و مخاطبان مجموعه ناین

طبق نظرسنجی های بعمل آمده در سیستم ارتباط با مشتریان عکاسی صنعتی ناین درصد های فوق با توجه به آنالیز مشتریان تا پایان نیمه اول سال ۱۳۹۸ می باشد ، آمار مذکور با توجه به رضایت کامل از خدمات ارائه شده ،‌ همکاری مجدد و نیز معرفی معرفی این مجموعه به دیگر مراکز تجاری می باشد.

Design
UX
Coding