مشاور و مجری تبلیغات نوین در کلیه رسانه ها

ALIAN TASVIR

Alian Advertising Agency is a Consultant and excecutor of new advertis ements in all media

arg-2

آژانس تبلیغاتی عالیان تصویر

آژانس تبلیغاتی عالیان تصویر با همکاری موسسه فرهنگی هنری ستاره سحر ( نوا ) فعالیت خود را بصورت رسمی با هولدینگ قطار جوپار به عنوان مشاور و مجری انحصاری تبلیغات قطارهای پنج ستاره ارگ آغاز نموده است. قطار ارگ با اخذ کلیه استانداردها و مجوزات لازم برای یک قطار پنج ستاره لوکس در ایران توانسته است همزمان با آغاز قرن جدید و عید نوروز 1400 رسما حرکت بی صدای خود را بر روی ریل های ایران زمین آغاز و زمینه سفری به یاد ماندنی توام با آرامش و راحتی را برای مسافران مهیا نمــوده است

این قطار در 24 سـاعت شبانه روز در 15 رام حرکت در مسیرهای تهران – مشهد ، تهران – بندرعباس تهران – کرمان ، تهران – یزد و تهران به زاهدان نقش عمده ای در جابجایی مسافر در سیستم حمل و نقل ریلـی را برعهــــده گرفته است. با وجود شیوع ویروس کرونا همه روزه بیـــــرون و داخل واگن ها در هر نوبت کاملا ضدعفونی شده و کلیه پروتکل های بهداشتی به طور دقیق و مرتب انجام و مورد بازرسی دقیق قرار میگیرد . ارائه صبحانــه ، ناهــار، عصــرانه و شام همراه با انواع نوشیدنی های سرد و گرم با کیفیت عالی از ابتدا تا پایان سفر توسط مهمانداران با تجربه به مسافرین، از عمده خدمات ویژه مجموعه جوپار بوده که رضایت کامل مسافرین را همواره در پی داشته است. قطارهای پنج ستاره ارگ در حال حاضــر دارای 288 LED اینــچ 18 با کیفیت FULL HD بوده و تا تیرماه نیـــز بـه500 دستگاه افزایش خواهد یافت . در هر کوپه دو مانیتور بصورت مجزا تعبیه گردیـده است که دارای 2 کنتــــرل و 4 هندزفــری یکبار مصرف میباشد تا هر مسافــــــر بتواند برنامه دلخواه خود را بدون مــــزاحمت برای نفر دیگر بر روی مانیتــور مقابل خود مشاهده نماید. دسترسی به آرشیــــو سایت موسیقـــی نـــوا بعنـوان تنـهـــا تلـویـزیـون مجازی دارای مجــوز، با بیش  از 100 هزار موسیقی و صدها کنسرت و کلیپ از خوانندگان مجاز کشور توانستـه است سرگرمی مسافرین را در طول زمان سفر به بهترین شکل ممکن فراهم نماید. در این میان آژانس تبلیغاتی عالیان تصویر در جهت برند سازی و ایجاد بستـر  مناسب برای دیده شدن هر چه بیشتر محصولات و خدمات برند های داخلی و خارجی ، برای نخستین بار در کشور شرایطی را فراهم نموده تا تمامی سازمان ها و شرکت ها مانند موسســات مالی و اعتباری ، بانک های دولتی و خصوصی ، شرکتهای بیمه اپراتورهای تلفن همراه، شرکتهای خودرو ساز و وارد کننده خودرو ، هتل ها و آژانسهای هواپیمایــی ، برندهای آرایشی و بهداشتی و به ویژه مواد غذایی و صنایع آشامیدنی و دیگر تولید کنندگان بتواننــد بصورت شبانـــه روزی از امکانات منحصر به فرد تبلیغات محیطی و تصویری درون واگن های قطار ارگ بعنوان یک مدیای نوظهور همانند ضوابط اداره کل بازرگانی صدا و سیما اما با تعرفه بسیار اقتصادی استفاده تبلیغاتی نمایند.
 

مجری انحصاری تبلیغات قطارهای پنج ستاره ارگ

هولدینگ عالیان تصویر با هدف حمایت از تولیدات داخلی برای نخستین بار اقدام به طراحی مدیای جدید تبلیغاتی در قطار لوکس ارگ با شرایط ویژه نموده است

• تیزر تلویزیونی، نشان آگهی و تقدیم برنامــه سفارش دهنده بایستی با کیفیت FULL HD ارائـــه شـــده و علاوه بر رعایت ضوابط و شئونات اسلامی به لحاظ ساختار و کیفیت نیز از استانداردهای لازم برای پخش برخوردار باشد.

 • برندهایی که درحال حاضر یا سابق بر این در شبکه های ماهواره ای به هر شکلی حضور داشته اند امکان حضور در تبلیغات قطار ارگ را نخواهند داشت

. • طرح های تبلیغات محیطی بایستی مورد تایید تیم نظارت و چاپ واحد گرافیک این آژانس قرار بگیرد.

• هزینه تولید و چاپ پرده و پلات لمینت در قطار بر عهده سفارش دهنده میباشد.

 • هزینه و نصب کلیه آیتم های تبلیغات محیطی برعهده مجری میباشد.

 • مدت زمان قرارداد پرده های تبلیغاتی و پلات لمینت داخل قطار به لحاظ مشکلات نصب حداقل سه ماهه میباشد.

• به کلیه هتل ها، اماکن گردشگری و آژانسهای هواپیمایی که در سال گذشته به خاطــر شیوع ویروس کرونا متحمل زیان و دچار رکود در کسب و کار شده اند علاوه بر آفرهای ارائه شده 5% تخفیف دیگر نیز تعلق خواهد گرفت.

 • حضور برندهای خارجی در قطارهای ما مجاز بوده و در صورت انتخاب هر یک از آیتـــم هـای تبلیغاتــی 20 % به تعرفه های اعلام شده اضافه میگردد.

به قراردادهای سـه ماهه 3% و شرایط پرداخت ســـه ماهه تعلق خواهد گرفت.

 به قراردادهای شش ماهه 5% و شرایط پرداخت شش ماهه تعلق خواهد گرفت

. به قراردادهای نـــــه ماهه 7% و شرایط پرداخت نــــــه ماهه تعلق خواهد گرفت

. به قراردادهای یکسـالـــه 10% و شرایط پرداخت دوازده ماهه تعلق خواهد گرفت.

 • در صورت درخواست فاکتور و قرارداد رسمی کلیه کسـورات قانونی و 9% ارزش افـــزوده برعهــده سفارش دهنده خواهد بود و مبلغ کل فاکتور بصورت خالص دریافتی میباشد.

تعرفه و ضوابط جدول تخفیفات قراردادها

• تیزر تلویزیونی، نشان آگهی و تقدیم برنامــه سفارش دهنده بایستی با کیفیت FULL HD ارائـه شده
 

آفـر ویـژه آژانس عالیان تصویر با هدف حمایت از تولیدات داخلـی ، با ایجاد شرایط کاملا استثنائی تنها درشش ماهه نخسـت سال 1400 اقدام به عقد قرارداد بصورت تهاتر با تولید کنندگان محترم ذیل مینماید که بی تردید آفــر ویژه ای برای این دسته از برندهای محترم خواهد بود.

قابل توجه شرکت های تولیدی مانندانواع کیک و کلوچه ، آبمیوه ، آب معدنی ، دوغ، دلستر، انواع نوشابه انرژی زا ، شیر، شکلات انواع غذاهـای آماده و نیمه منجمد، انواع سس مایونز ، کچاپ و آبلیمو ، عسل ، مربا ، کـره و پنیـر تک نفره، قند و شکر، نسکافـه ، قهوه ، کافی میکس ، چای کیسه ای ، برنج ایرانی ، ماکارانی ، روغـن مایع ، گوشـــت و مواد پروتئینـی ، انواع محصولات بهداشتی و دستمال کاغذی ، پارچه و منسوجات ، تولید کنندگان فرش ماشینـی، تولید کنندگان الکل ، انواع مواد شوینده و ضد عفونی کننده، ظروف چینی ، لیوان کاغذی و ظروف یکبار مصـرف ، غذاهای کیترینگ ، هندزفری یکبار مصرف، تلویزیون ، مانیتور و شرکت های خودرویی با شـرایط ویــژه اقــدام به عقـد قرارداد بصورت تهاتر و بدون دریافت هیچ گونه وجه مینماید. پرواضح است که حضور تبلیغاتی و اسپانسری برند شما در این قطار لوکس تا چه میـزان پربازدید و در عیـن حـال بسیار مقرون به صرفه بوده و بی تردید میتواند ارائه خدمـــات و فروش محصــــــولات شمــــا را تا چنــدین برابر افزایش دهد. آژانس فول سرویس و تمام خدمات عالیان تصویر بعنوان مشاور و مجری تبلیغات مجموعــــه قطارهـای مسافــــری جوپار (قطار پنج ستاره ارگ) جهت تهیه و تولید انواع تیزر خلاقانه ، تقدیم برنامه و نشـان آگهـــی پس از ارائــــه سناریـو و برآورد هزینه مناسب با بودجه شما آمادگی خود را در این زمینه اعلام میدارد. شمـا عزیزان میتوانیـد جهت کسب اطلاعات بیشتـر به وب سایت ما به نشانی www.aliantasvir.com درقسمت قطار ارگ مراجعه و یا با مشاورین ما در دپارتمان تبلیغات در تماس باشید.