مشاور و مجری تبلیغات نوین در کلیه رسانه ها

ALIAN TASVIR

Alian Advertising Agency is a Consultant and excecutor of new advertis ements in all media

arg-2

آژانس تبلیغاتی عالیان تصور

آژانس تبلیغاتی عالیان تصور با همکاری موسسه فرهنگی هنری ستاره سحر ( نوا ) فعالیت خود را بصورت رسمی با هولدینگ قطار جوپار به عنوان مشاور و مجری انحصاری تبلیغات قطارهای پنج ستاره ارگ آغاز نموده است. قطار ارگ با اخذ کلیه استانداردها و مجوزات لازم برای یک قطار پنج ستاره لوکس در ایران توانسته است همزمان با آغاز قرن جدید و عید نوروز 1400 رسما حرکت بی صدای خود را بر روی ریل های ایران زمین آغاز و زمینه سفری به یاد ماندنی توام با آرامش و راحتی را برای مسافران مهیا نمــوده است

ویژگی ها و امکانات رفاهی قطار ارگ

این قطار در 24 سـاعت شبانه روز در 15 رام حرکت در مسیرهای تهران – مشهد ، تهران – بندرعباس  تهران – کرمان ، تهران – یزد و تهران به زاهدان نقش عمده ای در جابجایی مسافر در سیستم حمل و نقل ریلـی  را برعهــــده گرفته است. با وجود شیوع ویروس کرونا همه روزه بیـــــرون و داخل واگن ها در هر نوبت کاملا ضدعفونی شده و کلیه پروتکل های بهداشتی  به طور دقیق و مرتب انجام و مورد بازرسی دقیق قرار میگیرد . ارائه صبحانــه ، ناهــار،  عصــرانه و شام همراه با انواع نوشیدنی های سرد و گرم با کیفیت عالی از ابتدا تا پایان سفر توسط مهمانداران با تجربه به مسافرین، از عمده خدمات ویژه مجموعه جوپار بوده که رضایت کامل مسافرین را همواره در پی داشته است.

قطارهای پنج ستاره ارگ در حال حاضــر دارای 288 LED  18 اینــچ با کیفیت FULL HD بوده و تا تیرماه نیـــز بـه500 دستگاه افزایش خواهد یافت . در هر کوپه دو مانیتور بصورت مجزا تعبیه گردیـده است که دارای 2 کنتــــرل و 4 هندزفــری یکبار مصرف میباشد تا هر مسافــــــر بتواند برنامه دلخواه خود را بدون مــــزاحمت برای نفر دیگر بر روی مانیتــور مقابل خود مشاهده نماید. دسترسی به آرشیــــو سایت موسیقـــی نـــوا بعنـوان تنـهـــا تلـویـزیـون مجازی دارای مجــوز، با بیش  از 100 هزار موسیقی و صدها کنسرت و کلیپ از خوانندگان مجاز کشور توانستـه است سرگرمی مسافرین را در طول زمان سفر به بهترین شکل ممکن فراهم نماید. در این میان آژانس تبلیغاتی عالیان تصویر در جهت برند سازی و ایجاد بستـر  مناسب برای دیده شدن هر چه بیشتر محصولات و خدمات برند های داخلی و خارجی ، برای نخستین بار در کشور شرایطی را فراهم  نموده تا تمامی سازمان ها و شرکت ها مانند موسســات مالی و اعتباری ، بانک های دولتی و خصوصی ، شرکتهای بیمه اپراتورهای تلفن همراه، شرکتهای خودرو ساز و وارد کننده خودرو ، هتل ها و آژانسهای هواپیمایــی ، برندهای آرایشی و بهداشتی و به ویژه مواد غذایی و صنایع آشامیدنی و دیگر تولید کنندگان بتواننــد بصورت شبانـــه روزی از امکانات منحصر به فرد تبلیغات محیطی و تصویری درون واگن های قطار ارگ بعنوان یک مدیای نوظهور همانند ضوابط اداره کل بازرگانی صدا و سیما اما با تعرفه بسیار اقتصادی استفاده تبلیغاتی نمایند.              

جوایز و گواهینامه های مدیرتی

برای بازدید از نمونه های اجرایی مختلف عکاسی معماری از این گالری دیدن فرمایید

اطلاعات بیشتر
اخبار و رویدادها

برای بازدید از نمونه های اجرایی مختلف عکاسی محصولات از این گالری دیدن فرمایید

اطلاعات بیشتر
پروژه ها و رزومه های اجرایی

برای بازدید از نمونه های اجرایی مختلف عکاسی غذایی از این گالری دیدن فرمایید

اطلاعات بیشتر
هلدینگ مگات

برای بازدید از نمونه های اجرایی مختلف عکاسی خط تولید از این گالری دیدن فرمایید

اطلاعات بیشتر
درباره عکاسی صنعتی ناین

برای بازدید از نمونه های اجرایی مختلف عکاسی معماری از این گالری دیدن فرمایید

اطلاعات بیشتر
منشور معاملات

برای بازدید از نمونه های اجرایی مختلف عکاسی محصولات از این گالری دیدن فرمایید

اطلاعات بیشتر
تجهیزات عکاسی صنعتی

برای بازدید از نمونه های اجرایی مختلف عکاسی غذایی از این گالری دیدن فرمایید

اطلاعات بیشتر
اعضا هیئت مدیره

برای بازدید از نمونه های اجرایی مختلف عکاسی خط تولید از این گالری دیدن فرمایید

اطلاعات بیشتر

مجری انحصاری تبلیغات قطارهای پنج ستاره ارگ

هولدینگ عالیان تصویر با هدف حمایت از تولیدات داخلی برای نخستین بار اقدام به طراحی مدیای جدید تبلیغاتی در قطار لوکس ارگ با شرایط ویژه نموده است

تعرفه و ضوابط جدول تخفیفات قراردادها


• تیزر تلویزیونی، نشان آگهی و تقدیم برنامــه سفارش دهنده بایستی با کیفیت FULL HD ارائـه شده و علاوه بر رعایت ضوابط و شئونات اسلامی به لحاظ ساختار و کیفیت نیز از استانداردهای لازم برای پخش برخوردار باشــد.
• برندهایی که درحال حاضر یا سابق بر این در شبکه های ماهواره ای به هر شکلی حضـــور داشته اند امکان حضور در تبلیغات قطار ارگ را نخواهند داشت.
• طرح های تبلیغات محیطی بایستی مورد تایید تیم نظارت و چاپ واحد گرافیک این آژانس قرار بگیرد.
• طراحی و چاپ پرده های جنس سولیت قطار بر عهده سفارش دهنده میباشد.
• نصب کلیه آیتم های تبلیغات محیطی برعهده مجری میباشد.
• مدت زمان قرداد پرده های تبلیغاتی داخل کوپه ها به لحاظ مشکلات نصب حداقل سه ماهه میباشـد.
• به کلیه هتل ها، اماکن گردشگری و آژانسهای هواپیمایی که در سال گذشته به خاطــر شیوع ویروس
کرونا متحمل زیان و دچار رکود در کسب و کار شده اند علاوه بر آفرهای ارائه شده 5% تخفیف دیگر
نیز تعلق خواهد گرفت.
• حضور برندهای خارجی در قطارهای ما مجاز بوده و در صورت انتخاب هر یک از آیتـــم هـای تبلیغاتــی
20% به تعرفه های اعلام شده اضافه میگردد.

به قراردادهای سـه ماهه 3 % و شرایط پرداخت ســـه ماهه تعلق خواهد گرفت.
به قراردادهای شش ماهه 5% و شرایط پرداخت شــش ماهه تعلق خواهد گرفت.
به قراردادهای نـه ماهه 7 % و شرایط پرداخت نـــــــه ماهه تعلق خواهد گرفت.
به قراردادهای یکسـاله 10% و شرایط پرداخت دوازده ماهه تعلق خواهد گرفت.

• در صورت درخواست فاکتور و قرارداد رسمی کلیه کسـورات قانونی و 9% ارزش افـــزوده برعهــده
سفارش دهنده خواهد بود و مبلغ کل فاکتور بصورت خالص دریافتی میباشد.
 

تعرفه و ضوابط جدول تخفیفات قراردادها

• تیزر تلویزیونی، نشان آگهی و تقدیم برنامــه سفارش دهنده بایستی با کیفیت FULL HD ارائـه شده

آفـر ویـژه

این آژانس بعنوان تنها مجری تبلیغات قطارارگ با هدف حمایت از تولیدات داخلـی ، با ایجاد شرایط کاملا استثنائی تنها در سه ماهه نخست سال 1400 اقدام به عقـد قرارداد بصورت تهاتر برای تولید کنندگان محترم ذیل مینماید که بی تردید آفر ویژه ای برای این دسته از تولید کنندگان خواهد بود.

قابل توجه تولید کنندگانی مانند انواع کیک و کلوچه ، انواع آبمیوه ، آب معدنی ، دوغ ، دلستر ، شیر ، شکلات ، انواع غذاهـای آماده و نیمه منجمـــد، انواع سس مایونز ، کچاپ و آبلیمو ، عسل ، مربا ، کره و پنیر تک نفــره ، قنــد و شکــر ، نسکافــه ، قهـــوه ، کافــی میکس ، چای کیســـه ای ، انواع دستمــال کاغــذی ، پارچه و منســوجات تولید کنندگان فرش ماشینی ، تولید کننـدگان الکل و مواد شوینــده و ضد عفونــی کننـده، ظــروف چینــی ، لیوان کاغــذی و ظروف یکبار مصرف ، غذاهای کیترینگ و خودرو سازان با شرایط ویژه اقدام به  عقد قرارداد بصورت تهاتر و بدون دریافت هیچ گونه وجه مینماید.