مشاور و مجری تبلیغات نوین در کلیه رسانه ها

ALIAN TASVIR

Alian Advertising Agency is a Consultant and excecutor of new advertis ements in all media

دیجیتال مارکتینگ ........................................................................................ Social Network

Share this Page on Social Page

طراحی و سئو سایت


با توجه به اینکه آمار استفاده کنندگان اينترنت در ايران رو به افزايش است، اينتــرنت بستر مناسبـــی براي برقـراري ارتباط و همچنين ارائه خدمات مي باشد. امروزه یکی از نیازهای اساسی هر سازمــان، داشتن یک وب سایت حرفــــه ای می باشد زیرا به جرات می توان اذعان داشت که بهترین و سریع ترین راه برای معرفی محصولات و خدمات آنها میباشد.شما مي توانيد با توجه به هدفي که در ذهن داريد وب سايتي را طراحي کرده و جهت تحقق اهداف خود گامــــي متفاوت برداريد. داشتن یک سایت حرفه ای مي تواند باعث افزایش فروش و رونق کسب و کار هر شخص يا سازمانی شود. دردنیای امروز داشتن سایت به تنهایی کافی نیست، بلکه سایتی مناسب است که شما را به اهدافی که دنبال می کنــید برساند. یک سایت خوب و مدرن باید از نظر سئو، گرافیک، تجربه کاربری، سادگی، معماری اطلاعات، نرخ تبدیل، مقـیاس پذیری، امنیت، سرعت و… مناسب باشد.
یکی از تخصص های دپارتمان دیجیتال مارکتینگ آژانس عالیان تصــــویر طراحـــی و راه اندازی وب سایت حرفــــه ای وسایت فروشگاهی میباشد. بهینه سازی و امنیت سایت نیز توسط تیم سئو به شکل حرفه ای و با هــــدف ارتقـــاء جایگاه سایت مشتریان در رتبه های اول گوگل توسط این تیم در مدت چند ماه به انجام میرسد.


اینستاگرام مارکتینگ

 در حال حاضر بیش از ۲۵ میلیون شرکت در سراسر جهــان از اینستاگـــرام برای کسب و کار خود استفــاده میکننــــد وبیش از ۲۰۰ میلیون کاربر نیز روزانه حداقل یکبار از پروفایلهای تجاری بازدید میکنند.از آنجا که فیسبوک تمرکز خود را بر ارتباطات فامیلی و دوستانه افـراد قرار داده است، اینستاگــرام به « مدیایی جدیـد برای نامهای تجاری » تبدیل شده که تعامل در آن بسیار بالا است، کاربران به نام هــای تجـــاری وفادارند و اینستاگــرام برای کسب و کارها اهداف واقعی را دست یافتنی میکند. یکی از خدمات تیم سوشیال مدیا عالیان تصـــویر مدیـــریت وادمین پیج های تجاری و شخصی اینستاگرام میباشد. شما نیز اگر به فکر رشد و پیشرفت کسب و کار خود در فضای مجازی هستید و می خواهید تحول بزرگی در فروش خود داشته باشید، میتوانید از متخصصین ما در این زمینه بهره مند شوید.