طراحی و برنامه ریزی کمپین

کمپین تبلیغاتی، برنامه تبلیغاتی است که بر اساس شناخت دقیق محصول و بازار، رفتار مصرف کننده، روان شناسی مخاطب و در قالب برنامه ای دقیق و زمانبدی شده طراحی و اجرا گردد. كمپین های تبلیغاتی به مجموعه‌ای از فعالیت‌های تبلیغاتی برنامه‌ریزی شده، و هدفمند گفته میشود که در راستای اهداف شرکت برنامه ریزی و راهبردی می شود.
برخـی از خدمات این واحد عبارتنـد از :
تعیین اهداف بازاریابی و تبلیغات،تعیین استراتژی های برندینگ،ارتقاء یا اصلاح جایگاه برند و محصول،ارزیابی و سنجش قدرت برند،تحلیل پیام های ارتباطی رقبا،برنامه ریزی و تبیین استراتژی رسانه،تعیین و نظارت بر اجرای محتوای کمپین،شعار، سناریو، طرح گرافیکی، رخدادهای ارتباطی و …، تعیین اهداف بازاریابی ،وتبلیغاتی، تحقیقات بازار و تحلیل داده‌ها،  ارتقا جایگاه برند یا اصلاح جایگاه برند.
تجربه ثابت نموده است که تبلیغات پراکنده، بدون برنامه و فاقد چشم اندازهای استراتژیک، به نتیجه مطلوب نمی رسد. لذا در شرکت تبلیغاتی عالیان تصویر سعی بر آن است تا با در نظر گرفتن اهداف بلند مدت و کوتاه مدت مشتری و بررسی پیام های تجاری و ایده اصلی تبلیغاتی، کمپین یکپارچه ای ارائه شود.
 


 


 

Post Format - Blockquote - Mauris aliquet ultricies ante, non faucibus ante gravida sed. Sed ultrices pellentesque purus, vulputate volutpat ipsum hendrerit sed neque sed sapien rutrum laoreet justo ultrices. In pellentesque lorem condimentum dui morbi pulvinar dui non quam pretium ut lacinia tortor. Someone famous Source Title

درباره ما

New Page 2

کانون آگهی و تبلیغاتی عالیان تصویر با کادر مجرب و کارآزموده و با هدف گسترش تبلیغات علمی و مبتنی بر تحقیقات بازار، فعالیت خود را از سال 1378 آغاز نموده و در این سالها با ارائه مشاوره و راهکارهای عملی گام های موثری در پیشبرد اهداف صاحبان صنایع و فروشندگان کالا برداشته است